JDT logoJARDA DĚDEK TEAM

Novinky
Kdo jsme
Členové
Prezidentské výnosy
Teamové akce
Úspěchy
Kalendář
Fotogalerie
Vzkazy a připomínky
Zajímavosti

AdministraceZajímavé odkazy:
Ubytování Penzion Královka
Děčínský pohár EPP
Skupina KABÁT
České stránky PPC1500
Světová asociace PPC1500
Sdružení LEX
Teamové akce

Co se chystá...

27. 1. 2004 - Teplice - Výprava za teplickou gastronomií
Vyhlášená hospůdka "U palmy" v Teplicích, proslavená grilovanými koleny, dnes hostila JDT. Objednaných 10 vepřových kolen stačilo jentaktak, kuchař nestačil grilovat a nám se dělaly boule za ušima. K tomu nám servírka nosila vynikající pivo, které jí však poněkud pěnilo, takže taky nestíhala :)) Následující fotografie jsou určeny všem našim střeleckým kolegům z ostatních klubů, aby viděli že tento krásný sport není jen o tom kolik vystřílíte nábojů, ale že nás taky stojí spoustu odříkání a záleží i na vybrané dietní stravě.

5. 1. 2004 - Mariánská skála - Novoroční strílení - memoriál Václava Vochomůrky
1. ledna 2004 proběhl na Mariánské skále již 24. ročník Novoročního střílení - memoriál Václava Vochomůrky. I přes ukrutnou zimu zde panovala výborná atmosféra za účasti 30 střelců. V 10:00 proběhl nástup a závod začal pod vedením Jardy Dědka. Protože se střílely pouze desetiranné položky, bylo celkem rychle odstříleno. Celkovým vítězem a novým majitelem švýcarských hodinek se stal Václav Kříž (22 bodů), 2. Ivan Strejc (25), 3. Milan Bernáth (26), 4. Jarda Dědek (28), 10. Saša Gross (35) (kompletní výsledky). Vzhledem k novému zákonu o zbraních a střelivu se již nekonalo tradiční alkoholické kolečko známé z minulých ročníku a spočívající v urychlené konzumaci tekutých výher (aby se nazkazily :)) Je k dispozici několik fotografií

13. 12. 2003 - Trmice - Finále Ligy Open 2003
Jako každý rok i tentokrát proběhla poslední prosincová neděle už předposlední prosincovou sobotu a přinesla konečné výsledky Ligy Open ročník 2003. V tomto kole zvítězil Venca Kříž (138), na druhém místě skončil Karel Prchal (136) a třetí byl Jarda Dědek (134). Celkové přadí tedy je: 1. Venca Kříž (566), 2. Jarda Dědek (557), 3. Karel Prchal (553). V soutěži "kolečka" zvítězil Saša Gross (47), 2. Jarda Dědek (45), 3-4 Ivan Brožek a Aleš Zýka (44). Celkové pořadí 1. Franta Šimek (207), 2. Jarda Dědek (200), 3. Ivan Brožek (190).
Zcela tradičně proběhla i závěrečná oslava, takže celá akce se protáhla do 17 hodin.

6. 12. 2003 - Česká Kamenice - Mikulášské střílení 2003
Pravidelně jako každý rok jsme se zúčastnili Mikulášského střílení v České Kamenici. Odjezd z Ústí v 07:00, zima jak v ruským filmu... Cesta ale uběhla rychle a chvíli před osmou už jsme se ohřívali na střelnici u kafe. Na řadu jsme se vecpali úplně dopředu, nejdřív Jarda s Rudou a potom já s Alešem. Střílelo se nejdřív Margolinem, potom přišla na řadu ČZ 75 (obojí sportovně z jedný ruky), malorážka na 50m, 9mm opakovačka Marlin a nakonec odstřelovačka. Po ní přišla na řadu doplňková disciplína - vzduchovka bez mušky na 10m na olympijský terč. Všem se nám dařilo víceméně stejně, mě s Rudou trochu rozhodil Margolin který zanášel skoro 30 cm ale jinak jsme všechny disciplíny odstříleli docela slušně. Tomu nasvědčoval i celkový výsledek - 966 bodů, což stačilo celkově na 2. místo. Dostříleli jsme kolem 11 hodiny, dali jsme si klobásu, utopence a guláš a protože jsme odpoledne ještě něco měli, museli jsme odjet už kolem 13:00. Tím pádem nám utekla najzajímavější část závodu - vyhlášení výsledků a večerní zábava. Foťák jsme bohužel nechal doma, ale pokud se najde někdo kdo fotil a bude ochotný obrázky poskytnout, objeví se tu.

14. 11. 2003 - Trmice - Dodatečně ustavující schůze Jarda Dědek Teamu
Dnes byla svolána slavnostní ustavující schůze Jarda Dědek Teamu. Po úvodním přípitku věhlasnou "blatenskou" slivovicí ze soukromých zásob pana prezidenta byl odstartován Viagra Pohár, kterého se zúčastnili všichni členové JDT. (Výsledky). Po vyhlášení výsledků proběhla slavnostní demokratická volba prezidenta (Jarda Dědek), zakládajícího člena (Ruda Habásko) a přijímání třech nových členů (nezakládajících :-)) Jany Loukové, Saši Grosse a Petra Podrábského ml. Poté byli všichni členové JDT vyfotografováni před rozvinutou zástavou a nakonec i celý JDT. Po krátkém občerstvení tlačenkou a sekanou následovaném druhým přípitkem slivovicí proběhla kráká kulturní vložka, která definitivně uvolnila už tak veselou náladu a rozproudila vynikající zábavu, která končila až po půlnoci. Fotky

27. 10. 2003 - Teplice - Vystoupení skupiny KABÁT
První ryze kulturní akcí v historii JDT se stal koncert skupiny Kabát na zimním stadionu v Teplicích. Odjezd byl naplánován na šestou hodinu večerní ze Špitálského náměstí, ovšem již před tím probíhalo lehké občerstvování v Baru Tina. Cesta do Teplic rozklepaným Sportbusem proběhla celkem rychle, poskakování autobusu po vyfrézované výpadovce do Teplic si skoro nikdo nevsiml díky vynikající "blatenské" slivovici našeho pana prezidenta. Krátkou cestu od autobusu třeskutou zimou a tlačenici před vchodem na stadionu jsme absolvovali bez úhony, ochranka mě dokonce pustila dovnitř i s foťákem, takže je k dispozici pár fotek. Po nakoupení nezbytného občerstvení (druhou podstatnou část jsme měli u sebe v placatkách) jsme zasedli do hlediště. První předskokani - skupina Škvor - hráli výborně, druhá skupina Doga byla o něco slabší, ale rozhodnš nehrála spatně. Poté již nastoupil Pepa Vojtek a Kabát a spustili nářez, jakej se málokdy slyší - ostatně vyprodanej zimák už o něčem svědčí. Ke konci vystoupení jsme byli potěseni, neboť přisla na řadu i naše teamová hymna - Moderní děvče. V půl jedenáctý byl konec a přesunuli jsme se do autobusu. Tam jsme čekali na pár opozdilců, kteří se opili a málem netrefili k autobusu (pozor, nebyli to členové JDT!!!) a po jejich příchodu jsme vyrazili zpět do UL. Tam nás již čekaly dva zamluvené stoly opět v Baru Tina, kde jsme strávili příjemný zbytek večera a valnou část noci. Rozchod byl vyhlášen okolo půl čtvrté ráno.

Připravujeme...

Září 2004 - Univerzální pohár JDT
Kdy: Polovina Září 2004, konkrétní termín bude upřesněn
Kde: Střelnice Mariánská skála
Disciplína: 5 krátkých a 4 dlouhé zbraně po 5 ranách, vzdálenost 25 a 50m.
Účast: Povinná pro členy JDT, plus případní přizvaní hosté.
Ceny: 1. místo - speciální pohár, 2.-3. malé upomínkové poháry
Startovné: bude stanoveno
Program: Závod bude plynule navazovat na právě odstřílené kolo PPC nebo EPP, aby se nemuselo všechno znovu připravovat.
Občerstvení: Bude zajištěno společně s EPP nebo PPC.

Duben 2004 - Střílení čarodějnic----------PROBĚHLO
Kdy: Pátek 30. dubna 2004, sraz od 15:00, závod začne při dostatečném počtu účastníků.
Kde: Střelnice Mariánská skála
Disciplína: Bude upřesněna na místě; střílí se v párech (každý si přivede vlastního střeleckého partnera) a skore se sčítá.
Účast: Povinně doporučená včetně drahých poloviček (zákonných i nezákonných, všechno jedno :))
Ceny: 1. místo - speciální pohár, 2.-3. malé upomínkové poháry
Startovné: bude stanoveno
Program: Prezence od 15:00, při dostatečném počtu závodníků start závodu + vyhodnocení, vyhlášení výsledků do setmění, cca od 17:00 oheň, opékání buřtů a doplňování tekutin.
Občerstvení: Bude zajištěno svépomocnými zdroji.

Únor 2004 - Bowle Cup - Putovní pohár o sněhuláka----------PROBĚHLO
Kdy: Sobota 7. února 2004, od 13:00 dlouho do večera
Kde: Střelnice Mariánská skála
Disciplína: EPP s překvapením
Účast: Povinně doporučená
Ceny: Upomínkové poháry pro 1.-3. místo. Vítězi připadne na 1 rok držení putovního sněhuláka, při převzetí je jeho milou povinností naplnit ho "Bowlí".
Startovné: bude stanoveno
Program: Prezence do 14:00, závod + vyhodnocení a vyhlášení výsledků do 16:00 (kdo přijde pozdě, bude střílet za tmy), poté slavnostní naplnění sněhuláka. Během přípitků slavnostní dekorování střelců, po setmění již pravidelné vyprazdňování sněhuláka.
Občerstvení: Bude zajištěno svépomocnými zdroji.