JDT logoJARDA DĚDEK TEAM

Novinky
Kdo jsme
Členové
Prezidentské výnosy
Teamové akce
Úspěchy
Kalendář
Fotogalerie
Vzkazy a připomínky
Zajímavosti

AdministraceZajímavé odkazy:
Ubytování Penzion Královka
Děčínský pohár EPP
Skupina KABÁT
České stránky PPC1500
Světová asociace PPC1500
Sdružení LEX
Prezidentské výnosy

Výnos č. 60 ze dne 21. 12. 2012 - Vánoce 2012
Přeji Vám všem příjemné prožití vánočních svátků i konce roku. Věřím, že na Nový rok se opět sejdeme ve velkém počtu na Mariánce, aby jsme vzpoměli na kamarády Rudu Vítka a Vencu Vochomůrku a hezky si zastříleli. Ti dva pomáhali postavit střelnici (pod vedením Karla Šturmy) do takové podoby, jak ji dneska znáte. A abych v čase vánočním ještě zavzpomínal na zmíněného Karla Šturmu. Ten v roce 1953 obnovil klub (založený 1548) a vedl ho až do roku 1990, kdy se rozhodl dělat pouze správce. O střelnici se staral každý den až do své smrti (2008). A já jsem rád, že se našli další lidé, kteří se snaží tuto střelnici chránit a udržovat. Ještě jednou Vám přeji pohodu a pevné zdraví.

Výnos č. 59 ze dne 23. 12. 2011 - Ano, opět rok 2011
Nechci nosit dříví do lesa a sovy do Athén, ale krize nás neopustila. Bohužel ani ta mravní. Krade se všude a pachatelé to neplatí, protože nemají žádnou odpovědnost. Platíme to my všichni, protože my tu odpovědnost musíme mít. Takový malý socialismus. Přece to není naše. Tak když to nemůžu ukrást, tak to alespoň zničím. Politici se cítí neohrožení a odpad společnosti také. Nikdo nekrade z hladu, ale z nenažranosti. Přeji Vám všem pohodové svátky vánoční, zdraví a klid a jen to nejlepší do roku 2012. Současně Vám přeji, aby Vám vydržel dobrý a přátelský vztah k jedné z nejhezčích střelnic v Evropě.

Výnos č. 58 ze dne 22. 12. 2010 - Rok 2011
Rok 2010 byl krizový. Pro ekonomiku a tím potažmo i pro sport. Hokej balancoval, fotbal balancoval, všichni balancovali na hraně udržitelnosti. Dostanou méně peněz z rozpočtu města a kraje, firmy sníží sponzorné do sportu, co bude? Střelci, snad jediní, tenhle problém neřeší. Od města a kraje nic nedostávají, protože děti představitelů města a kraje pěstují jiné sporty. Dokonce střelectví není ani zahrnuto v tabulce sportů na našem Magistrátu. Jsou tam kuželkáři. Třeba. A mi jim to přejeme. Protože i oni, tak jako my, "vozí" z MS a ME každý rok spousty medailí. Jsme jedním z nejstarších střeleckých spolků v Evropě, máme jednu z nejstarších střelnic v Evropě. V krásném prostředí. Zahraniční střelci nám ji závidějí. Neměli by představitelé města vymyslet třeba, že tam vybudují ústecký Disneyland? A k tomu jezdící schody? Byla by to kvalitní protiváha Větruše. Je to dobrá myšlenka. Snad se, proboha, jí nikdo nechytne. A to nám střelcům přeji (krom zdraví, lásky, pohody a osobních úspěchů) do nového roku.

Výnos č. 57 ze dne 22. 12. 2010 - Vánoce 2010
Vážení střelci a přátelé tohoto sportu, dovoluji si Vám všem popřát klidný průběh oslav svátků vánočních, pevné zdraví a všechno dobré. Přeji Vám, aby jste pod stromečkem nalezli jen to, co jste si přáli. Aby, v případě že polknete rybí kost, fungovala zdravotní služba. Aby jste se usmívali na své okolí. A to Vám oplácelo stejným. Prostě - hezké vánoce!

Výnos č. 56 ze dne 19. 8. 2010 - ME 2010 PPC 1500
Ve dnech 24.-27.6.2010 proběhlo Č. Budějovicemi ME PPC 1500. Do průběhu se, jako závodníci, zapojil náš hvězdný team ve složení: Jana Louková, Karel Bouzek a Miloš Maux (abecední pořadí s předností pro ženy). Stydět by se měl magistrát města Ústí nad Labem a krajský úřad ústeckého kraje. Tyto dvě instituce dotují pouze své spřízněné, ale ne úspěšné. Naši tři střelci totiž "přinesli" pouze 19 medailí. Miloš - 3 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové. Jana - 3 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou. Karel - 1 zlatou, 3 stříbrné a 2 bronzové. Pro představitele města a kraje by bylo zajímavější, kdyby se naši střelci účastnili nějaké nižší soutěže. Třeba bez úspěchu, ale pomohli by našim funkcionářům ke zviditelnění (účast na rautu, atd.).

Výnos č. 55 ze dne 26. 12. 2009 - Opět jeden nový rok
Drazí přátelé, jako každý rok je tu nový rok. Čas se nedá zastavit a ani uplatit. Nereaguje na poslaneckou imunitu, ani na prosby. Je jediný spravedlivý a měří nám stejně. A tak nám všem přeji, aby vše a všichni okolo nás byli jako ten čas. Pohodu a pevné zdraví Vám všem ze srdce přeje Jarda, dědek za všechny dědky

Výnos č. 54 ze dne 20. 8. 2009 - MS PPC 1500 2009
Ve čtvrtek 13. srpna jsme za kvalitního deště dorazili do německého Philippsburgu. V oblačném a chladném pátku jsme odstříleli část disciplin a v sobotním a nedělním pařáku zbytek. Při účasti cca 330 střelců celého světa (Evropa, Asie, Amerika, Austrálie a Afrika) jsme pro Ústí udělali maximum. Kája Bouzek přivezl jedinou bronzovou medaili. Ostatním unikly medaile o několik málo bodů. Do desátého místa se dostali střelci Bouzek (6.), Dědek (5. a 7.), Louková (4.), Maux (5.) a Tomev (7.). Ostatní, ač dřeli jako koně, měli prostě smůlu. I to se bohužel stává. Všem za ústečany děkuji.

Výnos č. 53 ze dne 10. 7. 2009 - Calamity Jana Louková
Tak je to tady. Ne "divoký západ", ale pistolnická legenda se vrací. Jana přijela z MČR PPC 1500 ověšena skalpy nejlepších střelců z ČR a zahraničí. V "ženách" byla sice pouze třetí, ale v "mužích" absolutní jednička. V disciplině Pistole 1500 měla fenomenálních 1465 bodů a v Openu 589 bodů. Ústecké chlapy zachraňoval Karel Bouzek s 3. místem v ODR. Oba si zaslouží uznání.

Výnos č. 52 ze dne 8. 1. 2009 - Nový rok
Sice opožděně, ale přece. Přeji střelcům, jejich rodinám a vlastně všem, kterým střelný prach nesmrdí, do nového roku jen pohodu a pevné zdraví.

Výnos č. 51 ze dne 27. 8. 2008 - ME PPC 1500 - 2008
Jsem spokojený s výsledky našeho SSK, potažmo JDT Ústí n.L. Z letošního Mistrovství Evropy nám přivezli 9 medailí Miki Maux, Leon Tomev, Jana Louková a Karel Bouzek (řazeno podle úspěšnosti). Děkuji těmto lidem za klub i JDT, ale ne za město Ústí n.L.. Protože provinční radní na úspěch neumí reagovat. Teoreticky mohli střelci dostat od města (magistrátu) malou finanční podporu (z Mistrovství světa jsme přivezli 5 medilí), ale radní radši dotují ztrátové sporty. Milionovými dotacemi do "černých děr sportu" se lépe předvádějí před "svými" občany. Lokální politiky Evropa nezajímá. Ještě jednou Vám děkuji.

Výnos č. 50 ze dne 29. 7. 2008 - Nekrolog
Drazí přátelé, po návratu z dovolené jsem se dozvěděl o pohřbu (tudíž i skonu) jednoho z nejstarších ústeckých střelců, zakladatele moderní historie střelnice Mariánská skála a současně i jejího stavitele, letitého mezinárodního rozhodčího, nejdéle fungujícího předsedu klubu a hlavně člověka, na kterého se mohl každý a ve všem spolehnout. Jsem šťastný, že jsem ho poznal a vděčný, že jsem se mohl s ním kamarádit. S velkou úctou se s Vámi, pane Karle Šturmo, loučím. Sice dodatečně, ale ze srdce Vám za všechno moc děkuji. Pozdravujte ve střeleckém nebi.

Výnos č. 49 ze dne 23. 6. 2008 - Další gratulace Vendovi.
Náš nejmilovanější kancléři Vendo a jeho paní kancléřová Peťulko, přeji Vám jménem celého hradu i rodu jen to nejlepší, co Vás na společné pouti životem, může potkat. Nelze říci, že ztrátou "svobody" jste nesvobodní. Naopak. Tak tedy: "Ať Vám na společnou cestu svítí sluníčko a prší štěstí."

Výnos č. 48 ze dne 12. 6. 2008 - Gratulace Vendovi.
Nejdražší, zatím ještě svobodný, kancléři Vendo. Jménem hradu Ti přeji k úspěchu na MČR PPC 1500. Být 3. v Hlavním závodě a 1. v DR je úžasné. Jedno oko mi nezůstalo suché. Jen tak dál.

Výnos č. 47 ze dne 9. 4. 2008 - Dědek je dědek
Moji drazí, jak Miki oznámil, prezident má dalšího nástupce, resp. případného dědice funkce. Dovoluji si touto cestou popřát nejmladšímu Dědkovi rodu stálé zdraví, pohodu a lásku. Ať je mu nejlepším parfémem vůně střelného prachu, tak jako jeho dědkovi.

Výnos č. 46 ze dne 15. 2. 2008 - 5. výročí založení JDT
Idea zrodu našeho JDT vznikla podle pověstí (jak od Járy Cimrmana) někdy okolo roku 2001 - 2003. Pravda je, že přesně v první polovině roku 2003 jsme v našich barvách reprezentovali JDT na ČP EPP. Celou tu dobu nás provázejí úspěchy, ale i drobné neúspěchy (jako když v německém hotelu došel Schnaps a jiný nebyl). Vždy jsme se s tím uměli porvat. Šli jsme prostě do jiného. Dobrý pocit byl, když švédská výprava, při slavnostním ukončení ME, děkovala oficiálně organizátorům soutěže a JDT (zvlášť) za perfektní zajištění podniku. Letošní sezonu jsme zahájili výroční členskou schůzí, kterou dekoroval nádherný a chutný dort od zakládajícího člena. Tímto přeji celému našemu JDT, potkají-li nás problémy, nechť jsou pouze rázu nedostatečného zásobení barů.

Výnos č. 45 ze dne 29. 12. 2007 - Rok 2007 a co dál...
Vážení střelci, kolegyně, kolegové a příznivci tohoto náročného sportu, dovoluji si Vám všem jménem celého hradu ze srdce popřát do nového roku jen to nejlepší. Ale nejvíc pevné zdraví a duševní pohodu. Rok 2007 byl pro JDT víc, než úspěšný. Na Mistrovství světa nám tleskali. To byli cizinci, soupeři. Pro ústeckou radnici nemáme cenu. Pan primátor ani neměl zájem reagovat na dopis, který jsem si osmělil mu napsat. Dotace na sport, který reprezentuje město Ústí n.L., prostě nebudou. Přednost mají sporty, které město svými "úspěchy" reprezentují v okresním přeboru. Nejstarší evropský spolek, uznávaný ve světě, prostě naše radní nazajímá. Na 130 voličů (střelců) jim bude určitě chybět, až je při volbách budou potřebovat.

Výnos č. 44 ze dne 13. 8. 2007 - 1.Mistrovství světa PPC 1500 2007
Včera v noci se vrátil JDT Ústí n/L z 1. Mistrovství světa PPC1500, které pořádalo Německo ve Philippsburgu. Účastnilo se 308 střelců z Německa, Rakouska, Vel. Británie, Austrálie, Irska, Jižní Afriky, Norska, Lucemburska, Švédska a Švýcarska. Na minulém MS, které bylo halové, byla účast poloviční. Proto jsme letos i my měli početnější tým. A opět jsme bodovali: 2 medaile Michal Tesner a po jedné Jana Louková a Miloš Maux. K tomu přidaly osobní rekordy Jana a Ruda Habásko. Ten, ještě v závěrečný den, vedl tabulku. Všem děkuji. I těm (jako panu prezidentovi), kteří bojovali, ale měli prostě smůlu. Ještě jednou Vám děkuji i za SSK Ústí n/L, jehož jste členové.

Výnos č. 43 ze dne 15. 1. 2007 - Výtka č.1/2007
Musím s politováním konstatovat, že několik (dva) jedinců se úspěšně pokusilo nalomit, již tak nalomené zdraví páně prezidentovo. Stalo se tak při vyhodnocování soutěže o Kance a Sněhuláka a následné schůzi. Oni (ona a on), tedy oba jmenovaní, si sedli ke kamnům a topili pouze pro vlastní potřebu. Že ostatním byla zima, jim vůbec, ale vůbec nevadilo! Styďte se, protože pan prezident má teď rýmu! To není teamové!!!

Výnos č. 42 ze dne 15. 1. 2007 - Rok 2007 a JDT
Drazí teamoví přátelé, příznivci a faninky JDT! Vám všem bych chtěl sdělit, že JDT se bude snažit dobře reprezentovat (jako celek) nejen dobré jméno JDT, ale i sebe. Střelecká veřejnost nás bere se vší vážností i humorem a já Vám všem ze srdce přeji, aby ve zdraví a pohodě jsme, jako team, fungovali úspěšně i nadále.

Výnos č. 41 ze dne 22. 12. 2006 - Vánoce 2006
Drazí přátelé, tak jako po návštěvě nočního podniku, tak i na konci roku musíme udělat účet. Každý hostinský nám řekne, čeho jsme si užili a za co budeme platit. Užili jsme si medailových žní, slávy mezi evropskou elitou a souhlasného i nesouhlasného mručení. Účet je ale na každém z nás, jak se s ním vypořádá. Přeji Vám (nám) všem pevné zdraví, štěstí a pohodu. Dárky nechme na Ježíškovi (Santovi, dědovi Mrázkovi,...) ať sám rozhodne o Vašich (našich) zásluhách. Jen o jedno Vás prosím. Držme se jako tým pohromadě, ať nedopadneme jako Československo. Hezké svátky za celý hrad všem přátelům přeje celý prezidentský pár

Výnos č. 40 ze dne 24. 10. 2006 - Pochvala za úspěšný lov
Se zpožděním, ale s úctou vyslovuji pochvalu našemu teamu, za úspěšný lov medailí v Rakousku. Leon 2x zlato a 2x bronz, Ruda 1x zlato a 1x stříbro a Jana 1x bronz. Je to odplata za utrpení, které jsme museli snášet pod knutou C&K Rakousko-uherské monarchie.

Výnos č. 39 ze dne 18. 9. 2006 - Osobní volno po práci.
Musím (jako pokaždé), se slzou v oku, poděkovat naší výpravě na Deutschland Pokal (Německá Velká cena v PPC 1500). Byli jsme přivítáni s náležitým respektem. A proto, že se k nám chovali slušně, tak jsme jim odvezli "jen" 7 pohárů. Byli jsme na to 4. Kamarádi Ruda a Michal nemohli jet, tak jsme je "pomstili". Leon si odvezl 4 poháry (1x1., 2x2. a 1x3. místo), Jana 2 (2x2. místo) a Venca 1 za 1. místo. Pan prezident tímto vyhlašuje oceněným jeden osobního volna po práci.

Výnos č. 38 ze dne 8. 7. 2006 - Pozdrav z jihu Evropy
Moji drazí, celý prezidentský pár Vám přeje příjemné prožití dovolených dnů. Pečujte o své zdraví, svá krásná a stepilá těla a koncentrujte se na budoucí klání. Ať, jako vždy, hvězda JDT stoupá slunci blíž.

Výnos č. 37 ze dne 26. 6. 2006 - Poděkování organizačnímu výboru
Prezident JDT děkuje touto cestou organizačnímu výboru za fajnovou spolupráci a možnost opálit se při práci.

Výnos č. 36 ze dne 26. 6. 2006 - Mistrovství Evropy
Vážená kolegyně a kolegové, obyvatelé hradu Vám ze srdce děkují za abnormální úspěch v medailové sklizni (průměr 2,625 medaile na JDT střelce). Za toto Vám udělujeme veřejnou pochvalu, kterou si může přečíst každý.

Výnos č. 35 ze dne 26. 6. 2006 - ME 2006 a JDT
Drazí kolegové, děkuji Vám všem (kteří jste se účastnili ME) za dokonalou reprezentaci JDT Ústí n.L.. Organizátoři ME nám zase děkují za perfektně odvedenou práci rozhodčích a technické pomoci. Připočtu-li, že 8 střelců přivezlo 20 medailí, nemáme se za co stydět. Budou-li někdy takto úspěšní i "masoví" sportovci, může magistrát začít stavět olympijský stadion ještě letos.

Výnos č. 34 ze dne 19. 5. 2006 - Pocta následníkům.
Drazí, po delší odmlce je velmi vážný důvod k vydání prezidentského výnosu. Našemu kolegovi, drahému kamarádovi, nejdražšímu Michalovi a i jeho ženě (tedy těm všem) se narodil syn. Věřím, že budoucí oddaný střelec a věrný nástupce svého otce. Nechť se raduje z pevného zdraví, užívá si života plnými doušky a podporuje otcovu lásku a úctu ke značce S&W.

Výnos č. 33 ze dne 19. 12. 2005 - Svátky vánoční.
Drazí přátelé, vánoce mají být svátky klidu a pohody. Měly by být klidné a tiché. A já tedy věřím, že klid zbraní neporušíte. Přeji Vám, aby jste pod stromečkem našli to, po čem toužíte a o čem jste snili. Ať už je to třeba nová pistole, nebo hromada patron se začarovanými koulemi (které budou létat jen tam, kam budete chtít. A ne naopak.). Přeji Vám pevné zdraví a aby se Vám dařilo. A celému JDT, aby byl příští rok ještě lepší, než letošní. Letos jsme z Mistrovství světa přivezli, čtyři lidé - čtyři medajle. Příští rok budeme skromnější. Čtyři lidé přivezou osm medajlí. Mějte se moc hezky. To Vám přeje celý hrad.

Výnos č. 32 ze dne 25. 10. 2005 - Udělení volna.
K dnešnímu dni uděluji osobní volno (pro načerpání nových sil a elánu) Vencovi, Janě a Rudovi za velmi úspěšné reprezentování JDT, města Ústí n.L. a ČR na Mistrovství světa v PPC 1500. Ještě jednou Vám děkuji za výrazné prosazení se mezi světovou elitou. Je velmi příjemný pocit slyšet při vyhlašování vítězů (před 240 účastníky) jména svých přátel. Děkuji.

Výnos č. 31 ze dne 4. 10. 2005 - Poděkování 4.
Děkuji Rudovi a Vendovi za kvalitní reprezentaci JDT na 2. Stoaberg Cup v Německu. Výsledek byl vážně moc hezký. Díky. A proto Vám zvyšuji tréninkové dávky a snižuji volné dny (jak mi doporučili Emil s Milanem). Tím Vás ochráním před "zvlčením".

Výnos č. 30 ze dne 4. 10. 2005 - Poděkování 3.
Dovoluji si veřejně poděkovat aktivním střelcům JDT za velmi úspěšné obsazení prvních míst ve světových tabulkách PPC, ve svých kategoriích (Jana a Leon). Byla to dřina. Ale dobrý pocit, z respektu zahraniční konkurence, je kvalitní odměna. Děkuji. Současně ruším (střelcům nominovaným na Mistrovství světa) osobní volno. To bude využito k opravám a úpravám výzbroje a výstroje (tj. mazání, čištění, praní, zašívání, deratizaci,...), tréninku a aktivnímu odpočinku ve společnosti jídla, pití a opačného pohlaví. To platí až do vyhlášení některého našeho člena novým mistrem světa v PPC 1500.

Výnos č. 29 ze dne 15. 8. 2005 - Zjemnění omezeného omezení zákazu
Našemu milovanému kancléři Vendovi zjemňuji tímto zákaz návštěvy nejmenovaného baru Týna. Zvyšuji účastnickou dobu z 2,5 hodiny na 3,0 hodiny. Týdně. Vendo, neděkuj. Zasloužil jsis to.

Výnos č. 28 ze dne 15. 8. 2005 - Prevence před tím "němcem" co nám bere věci
Vzhledem k rostoucímu výskytu alzheimerovy choroby mezi členy JDT (zapomenutá vesta, nezavřená okna, ztracené rychlonabiječe, atd.) jsem nucen přijmout toto opatření. Nařizuji kontakt, mezi již nemocnými a dosud relativně zdravými, omezit na nezbytně nutnou dobu. Kdo je kdo, pozná každý sám. Pouze u pana prezidenta se nejedná o nemoc, ale pouze o přepracovanost. Tento výnos platí po dobu epidemie.

Výnos č. 25 ze dne 29. 6. 2005 - Dovolené a prázdniny.
Drazí přátelé, nastává období dovolených a prázdnin. Přeji Vám všem pohodové a hlavně zdravé prožití osobního volna. Nezapomenete-li trénovat, uděláte dobře. Víte přece, že budete-li se poflakovat bezcílně po ulících, lehce můžete propadnout drogám, nebo jiným nástrahám velkoměsta (drahé bary, levný sex a hazard). Prezidentský pár odjíždí na jih Evropy a koncem července Vám bude opět plně k službám. Užívejte si a opatrujte se.

Výnos č. 23 ze dne 13. 6. 2005 - Poděkování 2.
Nejprve vítám nové členy (Karla Bouzka a Mikyho Mauxe). A nyní to poděkování. Děkuji všem členům JDT (starým i novým) za dokonalé zajištění závodů v EPP a PPC. Zvláště pak těm, kteří oba závody osobně odpracovali. Někteří se omluvili a někteří ne. To je život a ten se s nikým nemazlí. Účastníci závodů chválou nešetřili. Střelnice i organizace soutěží byla dokonalá. Ještě musím pochválit Janu, která neustále zvyšuje své výsledky. Bude-li v tomto trendu pokračovat, bude v příštím roce dosahovat vyšších výsledků, než je maximální počet bodů.

Výnos č. 22 ze dne 27. 4. 2005 - Poděkování.
Moji drazí, dovoluji si Vám poděkovat za zajištění hladkého a bezproblémového průběhu závodu JDT Open. Někteří sice více jedli, než pracovali, ale já to považuji za kumulaci energie pro příští závody.

Výnos č. 21 ze dne 18. 4. 2005 - Zarmoucení.
Jsem zarmoucen nerespektováním Výnosu č. 14 některým členem JDT, kvůli kterému tento Výnos byl vynesen. Opět, ale opět nezavřel pořádně okna a opět zaměstnal bezpečnostní službu, sousedy a pana prezidenta. Apeluji na všechny: před odchodem zavírejte okna, vodu a plyn, zamykejte dveře, dejte dostatečné zásoby krmení domácímu zvířectvu a dostatečné kapesné svému partnerovi. A Tebe, člene, varuji před opakováním porušení Výnosů.

Výnos č. 20 ze dne 25. 3. 2005 - Svátky velikonoční.
Moji drazí, k těmto největším křesťanským svátkům Vám ze srdce přeji pohodu a pevné zdraví. Užívejte si volných dnů, naplněných rozjímáním, udržováním barbarských tradic a odpočinkem po tvrdém tréninku. Během zimy jste zlenivěli, tak to koukejte dohnat. Sezona je tady! A na nikoho nečeká. Vyžeňte pavouky z hlavní (opatrně), ale za předpokladu že si pamatujete, kam jste zbraně před zimou uložili. Hezké svátky.

Výnos č. 18 ze dne 28. 2. 2005 - Ochrana před chřipkovou epidemií.
S ohledem na blížící se chřipkovou epidemii, velmi doporučuji všem členům JDT dodržovat řízenou životosprávu. Zvyšte přísun vitamínů (jak v pevné, tak i tekuté podobě), vyhýbejte se místům většího setkání lidí, nelezte po hospodách a když už musíte pít, tak to zkuste doma. Neloupejte ovoce a buřty, protože pod slupkou je nejvíc vitamínů. To jsou základní rady, jak se vyhnout chřipce. A nezapomeňte, že slivovice je lék.

Výnos č. 17 ze dne 3. 2. 2005 - Jemné zmírnění doživotního trestu.
Vzhledem ke zvážení všech (přímluva zakládajícího člena) žádostí o milost, okolností které nastaly (mezinárodní politická situace, hrozba chřipkové epidemie, sněhové kalamity a řady dalších) a zhodnocení některých drobných kladů, jsem rozhodl o zmírnění doživotního trestu našemu milovanému kancléři Vendovi. Rozšiřuji tímto jeho povolenou návštěvní dobu o možnost návštěvy zmíněného baru na delší čas, pouze v doprovodu a za předpokladu přísného respektování předešlých výnosů (Vztahy...,Vystupování..., Zavírání oken, Styk... atd.).

Výnos č. 16 ze dne 26. 1. 2005 - Vztah členové JDT a zvířátka.
Všichni členové JDT jsou povinni udržovat se všemi zvířátky (zejména s pejsky a kočičkami, případně jinými) přátelský vztah. Jedná se především o respektování jejich práv na stejnou životní úroveň (bydlí-li ve společné domácnosti) po dobu jejich života. Je zakázána jejich diskriminace ve stravovacím režimu (jsou-li všežravci, nesmí být nuceni k jednostranné stravě) a dalších "chovatelských" nesmyslech.

Výnos č. 15 ze dne 24. 1. 2005 - Vystupování členů JDT na veřejnosti.
Všichni členové JDT jsou povinni nejen na veřejnosti, ale i v soukromí důsledně dbát zásad mravnosti a slušného vystupování. Je doporučen spisovný jazyk v mluvě a zásady Gutha Jarkovského v jednání. Tento výnos je závazný, neboť každý člen (na veřejnosti i v soukromí) reprezentuje nejen sebe, ale i celý team.

Výnos č. 14 ze dne 18. 1. 2005 - Zavírání oken.
Všichni členové JDT jsou povinni před odchodem z domova pečlivě překontrolovat stav zabezpečení oken a dveří. Tím lze předejít nejen krádežím vloupáním, ale dojde i ke spoření energií a následně tak zkvalitňování životního prostředí. Je všeobecně známo, že otevřeným oknem uniká do ovzduší nejen teplo. A EU se zavázala za nás všechny bojovat proti skleníkovému efektu. Tento výnos je odvolatelný pouze v rámci změny legislativy EU.

Výnos č. 13 ze dne 28. 12. 2004 - Novoroční.
Moji nejdražší, jménem všech dědků Vám všem přeji pohodu v duši, pevné zdraví a co nejvíc úspěchů ve všem. Usmívejte se a celý rok i Vaše okolí bude příjemnější.

Výnos č. 12 ze dne 22. 12. 2004 - Svátky vánoční.
Moji drazí, dovolte mi jménem Vašeho milovaného prezidenta a jeho ctěné choti, popřát Vám mnoho zdraví, užitečných i neužitečných dárků a splnění všech přání. V tyto dny klidu (?) se zamyslete nad výsledky svého snažení v tomto roce a zhodnoťte, co s tím uděláte, aby se něco podobného neopakovalo. Pohodu, klid a mír a pravidelné tréninky přeji ze srdce všem.

Výnos č. 11 ze dne 17. 12. 2004 - Úprava styku členů JDT.
Všichni členové JDT jsou povinni udržovat všechny druhy styků s ostatními (nečleny)pouze na základě absolutní korektnosti, která je všem členům JDT vlastní. Jakýkoliv nekorektní styk je v rozporu se stanovami JDT. O povaze a stupni korektnosti rozhodují zakládající člen a pan prezident.

Výnos č. 10 ze dne 16. 12. 2004 - Omezené omezení zákazu.
Vzhledem k tomu, že náš nejmilejší kancléř vylepšil výsledky ve střelbě (díky trvalému zákazu návštěvy baru), se hrad rozhodl omezit omezení návštěvy baru. Proto odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil. Náš nejmilejší kancléř má dočasné povolení k návštěvě baru Týna v době pouze odpolední (ne večerní!) a v týdením limitu 2,5 hod.. Možno rozdělit na 0,5 hod. denně v pracovní dny.

Výnos č. 9 ze dne 23. 11. 2004 - Dočasné zrušení zákazu.
Do dnešní půlnoci dočasně ruším trvalý zákaz návštěvy baru našemu milovanému kancléři. Děje se tak na základě jeho nepatrného zkvalitnění činnosti.

Výnos č. 6 ze dne 21. 10. 2004 - Zákaz porušování tréninkové kázně
Tímto rozhodnutím se uděluje dočasný zákaz návštěv baru Týna našemu milovanému kancléři. Důvod: omezená tréninková kázeň. Platí do odvolání.

Výnos č. 5 ze dne 30. 8. 2004 - Prezidentská pochvala.
Drazí teamoví kolegové a organizátoři! Dovolte mi, prosím, tímto výnosem Vám upřimně poděkovat za bezchybný průběh námi pořádaného mistrovství. Odvedli jste práci, na kterou můžete být velmi pyšní. Účastníci soutěže na Vaši adresu nešetřili slovy chvály a uznání. Ještě jednou Vám moc a moc děkuji.

Výnos č. 4 ze dne 6. 8. 2004 - Vyhlášení střeleckého svátku
Moji nejdražší střelci ! V tento den, před 456 lety (1548), nám byl udělen statutem Sv. Vavřince titul "Lukostřelecký spolek". V roce 1617 se na Mariánské skále konala 1. střelecká soutěž. Později, roku 1707, jsme z titulu "Bratrstvo střelců z kuší a pušek" byli přejmenováni na "Střelecký spolek v Ústí nad Labem". V r. 1799 jsme slavnostně otevřeli "Střelecký dům" v dnešní Střelecké ulici pod Větruší. Drazí, ač tento den není státem uznávaným svátkem, buďme náležitě hrdi. V Eropské unii jsme určitě nejstarší. Starší, než dědek, může být jen pradědek !

Výnos č. 3 ze dne 5. 3. 2004 - Docházková kázeň
S ohledem na termíny akcí v kalendáři si dovoluji nařídit následovné:
V tremínech soutěží pořádaných Teamem ruším s okamžitou platností všechny řádné, neřádné, mimořádné, zdravotní a jiné dovolené a povolení vycházet mimo objekt střelnice Mariánská skála. Povinná je účast pro všechny funkcionáře i člena. Platí do odvolání a bez vyjímek. Prezident Jarda Dědek v.r.

Výnos č. 2 ze dne 15. 1. 2004 - Ústrojová kázeň
7. února 2004 na Bowle Cupu proběhne slavnostní dekorování členů JDT výsostnými znaky (čepice, nášivky). Tyto slouží k odlišení členů od ostatních střelců a také k projevení příslušnosti k JDT. Pokud bude někdo přistižen bez tohoto označení na teamové akci nebo akci, které se účastní JDT jako celek bez řádného vysvětlení nebo přijatelné výmluvy, bude penalizován dle uvážení prezidenta JDT.

Výnos č. 1 ze dne 14. 11. 2003 - Stanovy
Základní dokument JDT, který obsahuje ustanovení o činnosti JDT, vztahy mezi vedením, členy a okolním světem, práva a povinnosti členů a další vnitřní i veřejné záležitosti. Kompletní znění zde.